Renske CAT BIO

Kicia pragnie się z wami podzielić swoją opinią na temat karmy Renske Natural Polska wygranej w konkursie „Walentynkowa stylizacja” 💕 organizowanym przez Sfinksy 😄

 dsc7680

Jak na prawdziwą damę przystało uraczyła mnie swoją uwagą i chęcią rozpakowania paczki📦. A że ma dobre serduszko zaprosiła też Kisielka, oba w pierwszej kolejności zaczęły testować karton 🧐 wnioski są takie: Solidnie wykonane, wygodne, może być 😁

 dsc7676mini

 dsc7669mini

Następnie zawartość, Kisiel poczuł pismo nosem co może się stać w tych eleganckich foremeczkach. Więc chyba mu smakowało 😋

Karma w formie pasztetu jest bardzo przydatna dla kotów, które nie często piją wodę lub które mają problemy np. z dziąsłami tak jak Kisiel. Zgodnie z zaleceniami naszej pani weterynarz wybieramy właśnie tę postać mokrej karmy.

 dsc7681

Jeśli chodzi o samą karmę Renske CAT BIO kurczak

Opis oraz skład jest szczególnie godny polecenia 👍

Zapach delikatny przyjemny, konsystencja gładka, aksamitna bez dziwnych twardych "dodatków". Po różnych doświadczeniach, do zawartości karmy podchodzę dość wnikliwie 😉

Przyjrzyjmy się jej razem. Najistotniejszy jest fakt, że Renske składa się w 100% z organicznych i certyfikowanych składników. Sami zobaczcie.

Skład: kurczak organiczny (skrzydełka, szyjki, wątróbki, tuszki) (85%), indyk organiczny (skrzydełka, szyjki, tuszki) (6%), siemię lniane podstawowe (6%), minerały.

Dodatki dietetyczne (na kg): witamina D3 100 jm, monohydrat siarczanu cynku 14 mg, tlenek manganu 1 mg, pentahydrat siarczanu miedzi 0,5 mg, tauryna 300 mg, bezwodny jodan wapnia 0,5 mg.

Składniki analityczne: surowe białko (9,5%), surowe oleje i tłuszcze (5,5%), surowy popiół (2%), surowe włókno (0,2%), wilgotność 82%.

 dsc7709

 dsc7778

Podsumowanie Reakcja Kisielka na karmę była bardzo pozytywna, smak i zapach bardzo przypadł mu do gustu. Kicia jest wybredna i rozpuszczona jak dziadowski bicz 😏 ok wiem moja wina. Muszę przy niej się trochę nagimnastykować żeby ładnie zjadła i nie przekąsiła w biegu. Tutaj zapach i smak wzbudził zainteresowanie jaśnie pani :) zjadła nie dużo, ale zjadła! Ci co mają w domu niejadka zrozumieją, cóż zabawa jak zwykle była ważniejsza. Hitem jest jak po posileniu się zaczęła „zakopywać” miseczkę, wiadomo trzeba zostawić sobie jedzonko na później. Uważam, że cała akcja zakończona jest sukcesem.

Bardzo dziękujemy i ślemy pozdrowienia

🐾Kisiel 🐾 Kicia i 📸Kocia Ciocia

 dsc7725

 dsc7680

Kategorie